חנויות שופייפי

פורסם
15/7/2020

עולם הצרכנות עובר לרשת האינטרנט וכעת הרבה יותר קל לבנות חנות מקוונת באמצעות פלטפורמות קיימות. אחת הפלטפורמות שזכו להצלחה מסחררת בעולם היא "שופיפיי" המאפשרת ליצור קטלוג וירטואלי ולשלב בו סליקת כרטיסי אשראי, מכירה באמצעות "פייפאל" ואפשרויות רבות נוספות. ממשק הניהול של Shopify קל מאד לתפעול, ולמעשה כל עסק גדול או קטן המעוניין למכור מוצרים ברשת יכול להתחיל לבצע זאת תוך מספר ימים.

איך הוקמה מערכת "שופיפיי"?

לפני עשור וחצי שלושה שותפים חיפשו דרך לבנות במהירות וביעילות חנות למוצרי ציוד סנאובורד. השלושה ניסו מערכות שונות, וגילו כי קיימות פלטפורמות יקרות מאד או שעליהם לשלם מחיר גבוה כדי להזמין שירותי תכנות ובניית חנות מקוונת לעצמם. הם החליטו להקים בעצמם את החנות, משום שאחד מהם היה בעל ניסיון בפיתוח קוד פתוח ומשחקי המחשב. לאחר שישים ימים בלבד של פיתוח, המערכת הייתה מוכנה והחנות החלה לשווק מוצרים. אז, הבינו שלושת היזמים כי הפלטפורמה שפיתחו יכולה לסייע למיליוני עסקים כמותם. השאר, הפך להיסטוריה. הפלטפורמה הפכה לאחת האהובות ביותר בעולם, וכיום ניתן להקים באמצעותה חנות און ליין במהירות רבה. כיום, מעריכים כי יש יותר משתי מיליון חנויות הבנויות על המערכת.

מנפו את מערכת "שופיפיי" גם לעסק שלכם

מערכת "שופיפיי" עברה גרסאות רבות מאז שנת הקמתה ב-2004. היא מוצעת כיום גם לעסקים קטנים המעוניינים וגם לבנייה של חנות מקיפה עם מאד עם מוצרים וקטגוריות. הממשק אינו מחייב כל ידע בתכנות, כל שעליכם לעשות הוא למלא טפסים ולהעלות תמונות של המוצרים. את המוצרים הללו ניתן לשייך לקטגוריות שונות.

ישנם כלים רבים המוצעים לעסק בתוך הפלטפורמה כמו: ניהול מערכת ההזמנות והמשלוחים, קבלת תשלום, יצירת מערך שיווק ומשלוח לינק נפרד לכל מוצר, ניהול מלאי ועדכון מוצרים נלווים. המערכת מאפשרת גם לחבר את החנות לדומיין משלכם ולהשתמש בשירותי האחסון והדומיין של "שופיפיי". קיימות תבניות בסיסיות לחנות הכוללות עיצוב, אותו ניתן להמשיך ולשפר באמצעות העלאת תמונות לאתר. את הבנייה של החנות לאחר ההתקנה הראשונית ניתן להמשיך מבלי לכתוב שורת קוד אחת בתכנות.

העיצוב של החנות הוא רספונסיבי, מתאים לכל גודל מסך והחנות מבצעת "קאשינג" - שמירה של גרסת הדף כדי להאיץ את תהליך העלייה של האתר. את המוצרים ניתן לתרגם באמצעות תוספים מוכנים למגוון רחב של שפות, ולהרחיב את החשיפה שלכם גם ללקוחות מעבר לים הדוברים שפות זרות.

קידום חנות שופיפיי ברשת ותמיכה מלאה

לאחר שהחנות נבנתה, אתם יכולים להתחיל לקדם אותה באינטרנט. הלינק קיים לכל מוצר ניתן לשיתוף ברשתות חברתיות, בפרסום מקוון במודעות גוגל, בסרטוני וידאו ביו-טיוב הכוללים ביקורות וכן בגוגל שופינג (מערכת הפצת המוצרים של גוגל, המאפשרת להגיע ללקוחות כאשר הם מחפשים לרכוש מוצר ולהציג בפניהם תמונה, כותרת ומחיר).

לאחר הקמת חנות אינטרנט, שופיפיי מציעה תמיכה מלאה ללקוחותיה, כמו גם נציג שירות אנושי הזמין עבורכם בצ'ט או בטלפון. במהלך היום ניתן גם לשלוח דואר אלקטרוני לחברה ולהציג שאלות המטרידות אתכם.

יתרונות נוספים של שופיפיי

אם תצרו לעצמכם את האפשרות הלוגיסטית לשילוח המוצרים, תוכלו להמשיך ולהפעיל את החנות מכל מקום בעולם, אפילו באמצעות הסמארטפון. אינכם צריכים לשאת עמכם מחשב נייד.

לאחר בניית חנות באינטרנט, בשופיפיי לא קיימת כל מגבלה לכמות הגולשים הנמצאת באתר שלכם בכל זמן נתון.

ניתן ליצור כרטיסי גיפט־קארד למותג שלכם לשימוש בחנות.

ניתן לשלב קופונים ולהציע ללקוחות ותיקים הנחה.

הפלטפורמה מוצעת בגרסאות שונות בתוכניות המבוססות על כמות המוצרים שאתם מוכרים.

מחירון שופיפיי

שופיפיי מאפשרת להתנסות במערכת למשך שבועיים ללא תשלום, לאחר מכן המחיר ינוע בין $29 לחודש לחבילה בסיסית המותאמת לעסק קטן, ועד לחבילה מתקדמת בעלות של $299. אנו מציעים שירות הקמה ועיצוב של חנות שופיפיי המותאמת לעסק שלכם, ויצירת תבנית מאימה להצגת המוצרים. אם תרצו נזין את המוצרים עבורכם או שתוכלו להתחיל להקים את החנות מייד עם קבלת התבנית.

עיצוב אתרים

חנויות שופייפי

עולם הצרכנות עובר לרשת האינטרנט וכעת הרבה יותר קל לבנות חנות מקוונת באמצעות פלטפורמות קיימות. אחת הפלטפורמות שזכו להצלחה מסחררת בעולם היא "שופיפיי" המאפשרת ליצור קטלוג וירטואלי ולשלב בו סליקת כרטיסי אשראי, מכירה באמצעות "פייפאל" ואפשרויות רבות נוספות. ממשק הניהול של Shopify קל מאד לתפעול, ולמעשה כל עסק גדול או קטן המעוניין למכור מוצרים ברשת יכול להתחיל לבצע זאת תוך מספר ימים.

Posted by
מדיה דיל
בניית אתרים

פלטפורמת web flow

על WEB FLOW כבר שמעתם? הכירו את הפלטפורמה המקצועית ביותר בשוק שצמחה בארצות הברית ועכשיו כאן בישראל, המעניקה יכולת עיצוב ללא גבולות כל מרכב האתר ניתן לעריכה מלאה. מהירות אתר שלא הכרתם על שרתי אמזון, המאפשר הוספת אנימציות משוכללות ומורכבות ואפקטים ללא הגבלה, ניתן להטמיע אותן באתר ללא קוד. מערכת ניהול לקוחות ותוכן מתקדמת לניהול.

Posted by
מדיה דיל
בניית אתרים

מהו SEO - קידום אורגני?

המושג SEO מייצג 'אופטימיזציה למנועי חיפוש'. זה בפועל אופטימיזציה של דפי האינטרנט שלכם כדי לגרום להם להגיע למיקום גבוה בתוצאות החיפוש של גוגל או מנועי חיפוש אחרים. SEO מתמקדת בשיפור הדירוגים בתוצאות החיפוש האורגני ( חיפוש ללא מימון ) אם יש לכם אתר אינטרנט ואתם רוצים לקבל יותר תנועה, זה צריך להיות חלק מאמצי השיווק שלכם.

Posted by
מדיה דיל

קבלו הצעת מחיר עוד היום

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
מדיה דיל ברשתות