מהו SEO - קידום אורגני?

פורסם
7/5/2020

המושג SEO מייצג 'אופטימיזציה למנועי חיפוש'. זה בפועל אופטימיזציה של דפי האינטרנט שלכם כדי לגרום להם להגיע למיקום גבוה בתוצאות החיפוש של גוגל או מנועי חיפוש אחרים. SEO מתמקדת בשיפור הדירוגים בתוצאות החיפוש האורגני ( חיפוש ללא מימון ) אם יש לכם אתר אינטרנט ואתם רוצים לקבל יותר תנועה, זה צריך להיות חלק מאמצי השיווק שלכם.


ב-מקור SEO גורם לדירוג של האתר שלכם  הוא מתבסס על הנתונים בדף שלכם ומשפיע על  האתר בפועל. גורמים אלה כוללים היבטים טכניים (למשל איכות הקוד ומהירות האתר שלכם) ואספקטים הקשורים לתוכן, כגון מבנה האתר שלכם או איכות העותק באתר שלכם. כל אלה הם גורמי מפתח ב- SEO.

מקור SEO גורמים

בנוסף פרמטרים נוספים בSEO גורמים נוספים - קישורים מאתרים אחרים, תשומת לב חברתית, ופעילויות דומות ישפיעו בצורה משמעותית על הדירוג שלכם. החשוב ביותר דירוגים מאתרים אחרים שיעידו על איכות השירות והאתר בפני גוגל.

דירוג לצמיתות היטב ב- Google דורש אסטרטגיה מקיפה SEO התמקד בכל היבט של האתר שלכם ואת השיווק שלו הצד הטכני, המשתמש eXperience (UX), את התוכן באתר האינטרנט שלכם: כל צריך להיות ברמה הגבוהה ביותר. כדי לשמור על דירוג טוב ב- Google, אתה צריך לפתח - מה שאנו מכנים מגה SEO.

SEO (ראשי תיבות של Search Engine Optimization) אופטימיזציה עבור מנועי החיפוש. ( מונח מקצועי עבור שירותי קידום אתרים אורגני בגוגל ) טכניקת קידום עבור התאמת קוד ומבנה אתר אינטרנט לדרישות ולאופן בו מנועי החיפוש סורקים את אתרי האינטרנט.

SEO הפך למונח מקצועי לתחום קידום אתרים אורגני במנועי חיפוש / גוגל.

עולם קידום האתרים הוא עולם גדול ומרתק, אך למרות זאת, בקרב הציבור הרחב שוררת לעיתים הנחה שגויה שמדובר בפעולות שקל מאוד ליישם וחסמי הכניסה אליו נמוכים במיוחד. מסיבה זו, קיים קושי להסביר לבעלי האתרים למה הם זקוקים לשירותי SEO מקצועיים ע"י מומחי seo, ומצד שני, חלק גדול מהאנשים מנסים לקדם את האתר שלהם בעצמם או לבצעה פעולות חלקיות לקידום האתר (SEO) ולפעמים אפילו עלולים לגרום לבעיות/נזקים שיהיה קשה לשפר בהמשך.אז מה זה בעצם תהליך קידום אתרים אורגני במנועי החיפוש SEO, מה הוא כולל ואיזה מיומנויות מצריך התהליך.

תהליך קידום אתרים SEO מחולק למשתנים רבים חלקם בתוך אתר האינטרנט ונקראים בשפה המקצועית (On-Site SEO) וחלקם השני מיושמים מחוץ לאתר האינטרנט ונקראים בשפה המקצועית (off-Site SEO). תהליך הonsite הוא בעצם התאמה של האתר עצמו לאופן בו מנועי החיפוש וגוגל בראשם סורקים ומנתחים את כל עמודי האתר, התכנים באתר, קוד האתר, ועוד משתנים רבים, תהליך זה נקרא בשפה המקצועית "אופטימיזציה". מקדם אתרים מיומן ( מומחה seo )  ידע לתת מענה טוב ומקצועי יותר לתהליך האופטימיזציה וידע להתיחס לכל או רב הפרמטרים החשובים בכדי ליצור יתרון בתהליך על פני האתרים המתחרים.

תהליך הoffsite ברובו מתבסס על קישורים נכנסים המפנים אל האתר, יצירת מוניטין לאתר ברשת על ידי בניית קישורים נכנסים באתרים סמכותיים בעלי תחום עיסוק דומה במטרה ליצור מוניטין חיובי בעיני גוגל ומנועי החיפוש ( אם הרבה אתרים סמכותיים בתחום מקשרים לאתר הזה כנראה שהוא פופולרי יותר ). גוגל עשתה המון שינויים ועדכונים בנושא הקישורים הנכנסים אל אתר אינטרנט וצריך מיומנות ומקצועית גם שנושא זה כדי לדעת ליצור פרופיל קישורים איכותי שיטיב עם תהליך הקידום ולא יפגעו בו או אפילו יגרום לפסילה ע"י גוגל.

דפי האתר שלך נמצאים אי שם במרחב האינטרנטי, ביחד עם עוד מיליארדי דפים נוספים. כשלקוחות פוטנציאליים מחפשים ברשת אותך או את מוצריך, הם עושים זאת באמצעות מנועי חיפוש; היום גוגל ובינג, מחר שמוגל ופינג. זה ממש לא משנה באילו מנועי חיפוש הם ישתמשו, אך דבר אחד בטוח: כמות המידע האדירה באינטרנט מחייבת שימוש במנועי חיפוש. מנועי החיפוש הם  מעין ‘סדרני מודיעין’, שמציגים לך את אתרי האינטרנט המתאימים ביותר לביטויי החיפוש שהקלדת.

מהו הקסם, שמסייע ללקוחות שלנו לנסוק למעלה בתוצאות החיפוש ולהישאר שם לאורך זמן?

בתחום של קידום אתרים בגוגל SEO, אין פיות וקסמים. יש הרבה אגדות ושטויות שמנסים למכור לכם, אבל יש רק אמת אחת: הקסם הוא בעבודה מאומצת משותפת של חברת הקידום והלקוח, וכאן נכנס היתרון העצום שלנו – חברה ותיקה, עם ניסיון וידע שלא יסולא בפז, והראיה: לקוחות העובדים עמנו יותר מתשע שנים. קראתם נכון, הלקוחות שלנו נשארים אתנו שנים ארוכות, כי הם יודעים שאנחנו נעשה הכול בשביל להרים אותם במעלה תוצאות החיפוש.עיצוב אתרים

חנויות שופייפי

עולם הצרכנות עובר לרשת האינטרנט וכעת הרבה יותר קל לבנות חנות מקוונת באמצעות פלטפורמות קיימות. אחת הפלטפורמות שזכו להצלחה מסחררת בעולם היא "שופיפיי" המאפשרת ליצור קטלוג וירטואלי ולשלב בו סליקת כרטיסי אשראי, מכירה באמצעות "פייפאל" ואפשרויות רבות נוספות. ממשק הניהול של Shopify קל מאד לתפעול, ולמעשה כל עסק גדול או קטן המעוניין למכור מוצרים ברשת יכול להתחיל לבצע זאת תוך מספר ימים.

Posted by
מדיה דיל
בניית אתרים

פלטפורמת web flow

על WEB FLOW כבר שמעתם? הכירו את הפלטפורמה המקצועית ביותר בשוק שצמחה בארצות הברית ועכשיו כאן בישראל, המעניקה יכולת עיצוב ללא גבולות כל מרכב האתר ניתן לעריכה מלאה. מהירות אתר שלא הכרתם על שרתי אמזון, המאפשר הוספת אנימציות משוכללות ומורכבות ואפקטים ללא הגבלה, ניתן להטמיע אותן באתר ללא קוד. מערכת ניהול לקוחות ותוכן מתקדמת לניהול.

Posted by
מדיה דיל
בניית אתרים

מהו SEO - קידום אורגני?

המושג SEO מייצג 'אופטימיזציה למנועי חיפוש'. זה בפועל אופטימיזציה של דפי האינטרנט שלכם כדי לגרום להם להגיע למיקום גבוה בתוצאות החיפוש של גוגל או מנועי חיפוש אחרים. SEO מתמקדת בשיפור הדירוגים בתוצאות החיפוש האורגני ( חיפוש ללא מימון ) אם יש לכם אתר אינטרנט ואתם רוצים לקבל יותר תנועה, זה צריך להיות חלק מאמצי השיווק שלכם.

Posted by
מדיה דיל

קבלו הצעת מחיר עוד היום

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
מדיה דיל ברשתות