פלטפורמת web flow

פורסם
10/6/2020

על WEB FLOW כבר שמעתם? הכירו את הפלטפורמה המקצועית ביותר בשוק שצמחה בארצות הברית ועכשיו כאן בישראל, המעניקה יכולת עיצוב ללא גבולות כל מרכב האתר ניתן לעריכה מלאה. מהירות אתר שלא הכרתם על שרתי אמזון, המאפשר הוספת אנימציות משוכללות ומורכבות ואפקטים ללא הגבלה, ניתן להטמיע אותן באתר ללא קוד. מערכת ניהול לקוחות ותוכן מתקדמת לניהול.

בניית אתרים במערכת WEB FLOW הינה הבחירה הטובה ביותר למערכת.אתר עבור העסק או הארגון שלכם  ממשק האתר נוח וידידותי. אתרי האתרים ייחודים ובולטים ויעניקו לעסק שלכם יתרון רב בתחום שלכם. web flow נחשבת למערכת העיצובית בעולם ללא קוד מה שמוזיל לכם הרבה שעות תכנות וכסף רב.

בניית אתרים מתקדמים וחזקים לכל סוג עסק או ארגון

העורך של web flow מאפשר גישה מוחלטת לכל מרכב האתר, תכנות, עיצוב ותוכן, העלאת גלריות, התקנת תוספים מתקדמים לשדרוג האתר, שליטה מלאה בתפריטי האתר, בעמודים ובשאר סוגי התכנים ועוד. באמצעות תבניות מותאמות או עיצוב בהתאמה אישית, תוכלו לבנות אתרים מסוגים שונים כשזה נוגע לאינטראקציות,web flow מובילים בעולם.

web flow מאפשר להוסיף אנימציות משוכללות ומורכבות ולהטמיע אותן ב​אתר ללא קוד – מה שמרשים מאוד. כדי להגיע לרמה הגבוהה ביותר של אינטראקציות.אתר תדמית – בניית אתרי תדמית ברמה הגבוהה ביותר. ניתן להזין עמודי תוכן באתר, להתקין תוספים המעשירים את המראה והשימוש באתר, הוספת בלוג, שליטה בתפריטים, הוספת גלריות, חיבור למדיה ורשתות חברתיות, הטמעת טפסי יצירת קשר ועוד.בלוג אישי – בין אם אתם רוצים בלוג אישי או בלוג מקצועי לצורך מטרות רווחיות, web flow היא המערכת עבורכם.

הבלוג מתקדם ומאפשר לשנות ולעצב ולהתאים בדיוק לפי הצרכים שלכם, מערכת התוכן של מגיעה עם ממשק נקי ונוח. הייחודיות במערכת היא CMS שנותנת לכם גישה מלאה לשנות את דפי הבלוג בתבנית ולחסוך לכם זמן רב בהתעסקות תפעולית.פורטל/מגזין – אתרים אלה הנם אתרים המונים כמות גדול המאוד של דפים, מאמרים וסוגי תכנים ומדיה שונים. ממשק הניהול הנוח של וואב פלואו מאפשר ניהול מתקדם ונוח לסוגי התכנים והמדיה תוך שימוש בקטגוריות, תגיות ותפריטים שונים.

התאמה למובייל: מרבית התבניות לוואב פלואו כיום כבר נוצרו כמותאמות ל

מובייל (אתר רספונסיבי).שליטה ושדרוגים: המערכת מאפשרת שליטה מלאה בכל אספקט באתר: תכנות, עיצובים ותוכן. שליטה מלאה בתפריטים, מילות המפתח, קטגוריות, תמונות ועוד.

עורך ויזואלי מתקדם.מערכת CMS מתקדמת ליצירת אלפי דפים.הוספת אפקטים מתקדמים ישירות מאפטר אפקט.אתרים העולים במהירות רבה, תוך 0.6 שניות לעומת 2-20 שניות בממשקים מתחרים.

רספונסיביות מתקדמת – במערכת ניתן לשלוט בצורה מוחלטת בדרך שבה יראה האתר על גבי כל מסך, ואפילו להחליף את הצבעים להתאמה מושלמת של התוכן על גבי המסך.

קוד נקי משולב CSS – כיום חברת גוגל מייחסת חשיבות עצומה לקוד נקי, כדי להתקדם בתוצאות החיפוש. לאחר בניית האתר החברה עצמה ממשיכה ומשפרת את האתר עבורכם תוך ניקוי הקוד מאחורי הקלעים מתגיות מיותרות המאטות את עלית האתר, ולצורך שיפור חויית המשתמש.לחברה שירות לקוחות לאורך כל שעות היום, כדי לפתור בעיות ואתגרים העולים במהלך בניית האתר ותפעולו.  

עיצוב אתרים

חנויות שופייפי

עולם הצרכנות עובר לרשת האינטרנט וכעת הרבה יותר קל לבנות חנות מקוונת באמצעות פלטפורמות קיימות. אחת הפלטפורמות שזכו להצלחה מסחררת בעולם היא "שופיפיי" המאפשרת ליצור קטלוג וירטואלי ולשלב בו סליקת כרטיסי אשראי, מכירה באמצעות "פייפאל" ואפשרויות רבות נוספות. ממשק הניהול של Shopify קל מאד לתפעול, ולמעשה כל עסק גדול או קטן המעוניין למכור מוצרים ברשת יכול להתחיל לבצע זאת תוך מספר ימים.

Posted by
מדיה דיל
בניית אתרים

פלטפורמת web flow

על WEB FLOW כבר שמעתם? הכירו את הפלטפורמה המקצועית ביותר בשוק שצמחה בארצות הברית ועכשיו כאן בישראל, המעניקה יכולת עיצוב ללא גבולות כל מרכב האתר ניתן לעריכה מלאה. מהירות אתר שלא הכרתם על שרתי אמזון, המאפשר הוספת אנימציות משוכללות ומורכבות ואפקטים ללא הגבלה, ניתן להטמיע אותן באתר ללא קוד. מערכת ניהול לקוחות ותוכן מתקדמת לניהול.

Posted by
מדיה דיל
בניית אתרים

מהו SEO - קידום אורגני?

המושג SEO מייצג 'אופטימיזציה למנועי חיפוש'. זה בפועל אופטימיזציה של דפי האינטרנט שלכם כדי לגרום להם להגיע למיקום גבוה בתוצאות החיפוש של גוגל או מנועי חיפוש אחרים. SEO מתמקדת בשיפור הדירוגים בתוצאות החיפוש האורגני ( חיפוש ללא מימון ) אם יש לכם אתר אינטרנט ואתם רוצים לקבל יותר תנועה, זה צריך להיות חלק מאמצי השיווק שלכם.

Posted by
מדיה דיל

קבלו הצעת מחיר עוד היום

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.
מדיה דיל ברשתות