הסוכנות שלנו מתמחה בבניית אתרים ייחודים בהתאמה אישית לעסקים ומהראשונות שמוכרות שירותים על מערכת וואב פלואו האמריקאית התוכנה המהירה והעיצובית בעולם האינטרנט. אנו לא מתפשרים על חווית משתמש ייחודית. גם אם אין לכם ידע בסיסי בתפעול מחשב. הדפים מלווים בתוכנת ניהול קלה להפעלה המבוססת על Drag & Drop גרירה של אלמנטים בתוך הדף והצבתם בדיוק במקום שבו תרצו שיהיו. לאחר שחברתנו תבנה עבורכם את התבנית ותתאים אותו בדיוק לעסק שלכם, תוכלו להוסיף אינספור דפים ומאמרים לאתר עם יכולות שינוי כללית במערכת ניהול תוכן CMS, אתרי תדמית  ואתר מכירותאנו מתמחים בעיצוב ובנייה של אתרי אינטרנט בסגנונות ובנושאים שונים באמצעות פלטפורמות מובילות. בשנים אחרונות הצוות המיומן שלנו הקים: אתרי מכירות מובילים,בלוגים,אתרי תדמית ודפי נחיתה לשיווק מקוון.לפני שאנו מתחילים לבנות את האתר אנו ממקדים ביחד עמכם את הצרכים הייחודיים של המותג, וכך מתאימים את הפלטפורמה לתוצאה הרצויה, תוך יצירת אתר עם עיצוב מקורי לחלוטין המייצג אתכם ברשת בצורה ייחודית ומקצועית.

בניית אתרים באמצעות Web Flowאנו בונים אתרים דינמיים באמצעות פלטפורמה Flow Web, המאפשרת לעצב אתר בצורה מהירה תוך ביצוע שינויים בעיצוב ובתוכן בתוך שניות, תוכלו לשנות מידע ואלמנטים בתוך דפים דינמים ולשלוט בעריכה מוחלטת של האתר. כל מרכב האתר מחובר אחד לשני ויעניק לכם שליטה מלאה באתר ביעילות מקסימלית האתרים של וואב פלואו, רספונסיביים בצורה מושלמת, כאשר גולשים באתר ממכשירים בעלי מסך קטן או גדול, האתר יתאים בעצמו את האלמנטים השונים בכל דף לגודל האתר.

אתרים רספונסיביים הם תנאי הכרחי לקידום במנועי החיפוש ובמיוחד בגוגל היות ורוב החיפוש ברשת מתבצע היום באמצעות מכשירים ניידים כמו טלפונים וטאבלטים. קבלו את כל שירותי העיצוב, הבנייה והפיתוח תחת קורת גג אחת.

בניית אתרים באמצעות Web Flow אנו בונים אתרים דינמיים באמצעות פלטפורמה Flow Web המאפשרת לעצב אתר בצורה מהירה תוך ביצוע שינויים בעיצוב ובתוכן בתוך שניות אחדות. אנו מתמחים בבנית אתרים עסקיים ואתרי תוכן מתקדמים הבנויים במערכת המובילה החדשה שכבשה את ארצות הברית. למערכת Web flow יתרונות משמעותיים רבים: אתר שניתן לבנות עם ממשק Drag n Drop אינטואיטיבי ללא קוד.

מערכת ניהול תוכן ויזואלית שבה תוכלו לערוך על דפי האתר ישירות ייחודי מאוד.
מערכת CMS מתקדמת ליצירת תוכן ובלוג עם ממשק ניהול נוח
אפקטים מתקדמים אפטר אפקט שפועלים על קוד מהיר'
רספונסיביות מתקדמת – במערכת ניתן לשלוט בצורה מוחלטת בדרך שבה יראה האתר על גבי כל מסך

קוד נקי משולב CSS – כיום חברת גוגל מייחסת חשיבות עצומה לקוד נקי, כדי להתקדם בתוצאות החיפוש. לאחר בניית האתר החברה עצמה ממשיכה ומשפרת את האתר עבורכם תוך ניקוי הקוד מאחורי הקלעים מתגיות מיותרות המאטות את עלית האתר, ולצורך שיפור חויית המשתמש.לחברה שירות לקוחות לאורך כל שעות היום, כדי לפתור בעיות ואתגרים העולים במהלך בניית האתר ותפעולו.  

התאמה אישית לעסקהסוכנות שלנו גאה להיות הבית של חברות רבות, הבונות את החזון הדיגיטלי שלהן בדמות אתר תדמיתי איכותי ומקצועי. כל אתר כזה מסוגל להעצים את המוניטין שלכם. כחברה המתמחה בתחומה אנו דוגלים בעקרון של התאמה אישית לכל עסק או ארגון. לכן, לפני כל אתר שנבנה, אנו מקדישים את הזמן למחקר מתחרים, ומזהים את השחקנים המובילים בשוק בתחום שלכם. כך, נוכל לעצב אתר המשרת אתכם בהתאמה מלאה אשר יניב לכם רווחים והתפתחות עסקית במרחב הרשת.

לצד שירותי בניית האתרים עצמם, נוכל לחזק את הפרסום הדיגיטלי שלכם  אם אתם זקוקים לפתרונות ולפיתוחים נוספים נשמח לייעץ ולעזור במטרה שהנוכחות שלכם ברשת תהיה המובילה ביותר בקטגוריה שלכם. בניית חנויות וירטואליות עוברים לשיווק מקוון? נשמח לעצב עבורכם חנות "שופיפיי" או "וויקססטורס". מערכת שופיפיי בגרסתה החדשה מציעה כמות עצומה של תבניות אותן ניתן להתאים לכל מותג. המערכת כוללת ממשקי ניהול וסליקה מתקדמים, מערכת אנליטיקס ואפשרויות אופטימיזציה ההופכות את החנויות הווירטואליות לסניף הפעיל ביותר בעסק שלכם.