MEDIA DEAL DIGITAL AGENCY

קידום באאוטבריין


מדיה דיל מבצעת עריכת מחקר מקיף אודות מילות וביטויי המפתח המותאמים לאופי הפעילות העסקית שלכם, לאחר מכן ניהול קמפיין בהתאם למסגרת התקציבית העומדת בפניכם, ניהול הקמפיין הממומן באמצעות דו"חות סטטיסטיים המאפשרים לנו לייעל ברמה השוטפת את הצלחת הקמפיין! ולתת עבורכם בקרה מלאה.פלטפורמת אאוטבריין מסייעת למיליוני בעלי אתרים ברחבי העולם להציג תכנים המופיעים באתר הבית שלהם, ובבלוגים פרטיים באתרי חדשות מובילים. במקום לשלם הון על חברת יחסי ציבור המכניסה כתבות ל-Ynet, הכתבה שלכם יכולה להופיע עם תמונה וכותרת מושכת בתוך האתרים הגדולים.

אם התחום שלכם פונה לקהל יעד נישתי, תוכלו למקד את הפצת התוכן בשטחי הפרסום הממומן, באתרים שמהם קהלי היעד שלכם צורכים את התכנים המרתקים אותם.כיצד התוכן מופיע? אלגוריתם חכם מקשר בין תחומי העניין של הקורא לכתבות שיופיעו לפניו. באתרי החדשות תראו את המאמרים הללו תחת כותרות כמו "אולי יעניין אותך" ((Ynet, "כתבות נוספות",  או "תוכן מקודם" (ב'הארץ'). מחשב הגולש שהגיע אליכם פעם ראשונה, ומאפשר להציג בפניו מודעות נוספות בקידום ממומן.רוצים לשמוע יותר על קידום באמצעות אאוטבריין? צרו עמנו קשר עוד היום

המשך קריאה


מאמרים אלה מופיעים גם מעוד מיליוני אתרים נוספים ברחבי העולם, ומאפשרים להגיע גם לדוברי עברית בארה"ב ובמדינות אירופה במידת הצורך. כאשר גולש מתעניין בכתבה, ומקליק על הכותרת או התמונה הוא מגיע ישירות לעמוד שבחרתם באתר הכולל את התוכן.מדוע אתרי החדשות מציגים תכנים מאתרים אחרים?אתרי החדשות בוחרים להציג תכנים מאתרים אחרים, משום שהם מתחלקים בהכנסות עם חברת "אאוטבריין" מהפרסום, וכן משום שהם מעוניינים לעבות את האתר בהפניות לכתבות נוספות שמרתקות את הגולש.

למשל, אם אתר העוסק בתחום עיצוב הבית זקוק לכתבות נוספות, הוא ישלב את שטחי הפרסום המציגים הפניות לכתבות בנושא זה. מדובר בקשר שלWin-Win  משום שמותגים קטנים יחסית, הזקוקים לחשיפה, שמחים להעלות את התכנים באתר מוביל וגדול יותר ומוכנים לשלם על כך.

האלגוריתם החכם של "אאוטבריין" יודע לזהות באופן אוטומטי את הקשר בין תוכן הכתבה, לאתר שבו הוא מתפרסם ולהתאימו ככפפה ליד לגולשים. מה מחיר הפרסום ב"אאוטבריין"? מודל הפרסום של אאוטבריין הוא תשלום עבור קליק. מחיר הקליק מחושב בשיטת מכרז, המתחיל משישים סנטים לקליק. כל מפרסם יכול לקבוע תקציב יומי העומד על סכום התחלתי של $12 והוא יכול לשלוט בצורה מושלמת בקמפיין.

את הקמפיין הזה ניתן למחזר באמצעות צביעה של הגולשים המגיעים לכתבות, ולהמשיך להציג בפניהם מודעות נוספות בעתיד, המשווקות את המותג שלכם או מפנות לכתבות נוספות באמצעות "רימרקטינג", הקוד נשמר במחשב הגולש שהגיע אליכם פעם ראשונה, ומאפשר להציג בפניו מודעות נוספות בקידום ממומן.רוצים לשמוע יותר על קידום באמצעות אאוטבריין? צרו עמנו קשר עוד היום

ניהול קמפיינים – מעקב מתמיד אחר תוצאות הקמפיינים, שינויים לפי הצורך ובדיקת יעילותם.הרקע של כל קמפיין הוא מחקר וקריאייטיב ולכן אנו תמיד עם היד על הדופק כדי להשיג תמורה מקסימלית לתקציב הנתון. ​ברוב המקרים התשובה לשאלה הזו היא כן. כל עוד אתם בטוחים שאנשים אכן מחפשים את המוצר או השירות שלכם ברשת, לקידום ממומן ישנם יתרונות רבים עבור עסקים בכל הגדלים. יחד עם זאת, חשוב להבין שהתחרות על הפרסום בגוגל היא גדולה, ועל מנת להגיע לקהל היעד שלכם פנו רק למומחים שיקחו את התקציב שלכם ויהפכו אותו לכסף! מדיה דיל אתכם לאורך כל הדרך...

מה ההבדל בין טאבולה לאאוטבריין? התשובה לשאלה מה עדיף טאבולה או אאוט בריין היא שההבדלים הם מינוריים לעומת השוואה מקבילה בין פרסום בפייסבוק או פרסום בגוגל. שם קיימים הבדלים עצומים בין הפלטפורמות.אתרי התוכן העיקריים בהם טאבולה פעילה הם ווואלה ו-YNET ואילו אתרי התוכן העיקריים בהם אאוטבריין פעילה הם מאקו, דה מארקר, גלובס, הארץ, ONE ועוד.

כאמור טאבולה עובדת עם אתרי התוכן הגדולים בישראל ולכן היא מעולה בעבור חשיפה לקהל יעד רחב ביותר. לעומתה אאוט בריין מתאימה יותר לפרסום ממוקד בעבור קהלים המתאימים לאתרים שלה המיצגים קהל חובבי ספורט ופיננסים.היות והפלטפורמות הנוספות והמובילות כגון גוגל אדס שהצליחו ביותר הפכו ליקרות מאוד,וכך גם לגבי הפרסום בפייסבוק שנחשבת לפלטפורמה השנייה המצליחה בעולם, עלות פרסום בטאבולה היא נמוכה משמעותית לעומת המחירים היקרים של פייסבוק וגוגל אדס.

?שנתקדם לפרויקט הבא שלכם

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

השאירו פרטים ונציגנו מייד יחזור

נרשמתם בהצלחה נציגנו כבר מתקשרים
Looks like we're having trouble
QUOTE A
PROJECT

השאירו פרטים ונציגנו מייד יחזור

נרשמתם בהצלחה נציגנו כבר מתקשרים
Looks like we're having trouble
QUOTE A
PROJECT