media deal digital agency

קידום באאוטבריין

בנו לי אתר שמעתי מספיק

Your information has been recieved.
Looks like we're having trouble
QUOTE A
PROJECT

בוא נתקדם לאתר החדש שלכם

Your information has been recieved.
Looks like we're having trouble
QUOTE A
PROJECT

מדיה דיל מבצעת עריכת מחקר מקיף אודות מילות וביטויי המפתח המותאמים לאופי הפעילות העסקית שלכם, לאחר מכן ניהול קמפיין בהתאם למסגרת התקציבית העומדת בפניכם, ניהול הקמפיין הממומן באמצעות דו"חות סטטיסטיים המאפשרים לנו לייעל ברמה השוטפת את הצלחת הקמפיין! ולתת עבורכם בקרה מלאה.פלטפורמת אאוטבריין מסייעת למיליוני בעלי אתרים ברחבי העולם להציג תכנים המופיעים באתר הבית שלהם, ובבלוגים פרטיים באתרי חדשות מובילים. במקום לשלם הון על חברת יחסי ציבור המכניסה כתבות ל-Ynet, הכתבה שלכם יכולה להופיע עם תמונה וכותרת מושכת בתוך האתרים הגדולים.

אם התחום שלכם פונה לקהל יעד נישתי, תוכלו למקד את הפצת התוכן בשטחי הפרסום הממומן, באתרים שמהם קהלי היעד שלכם צורכים את התכנים המרתקים אותם.כיצד התוכן מופיע? אלגוריתם חכם מקשר בין תחומי העניין של הקורא לכתבות שיופיעו לפניו. באתרי החדשות תראו את המאמרים הללו תחת כותרות כמו "אולי יעניין אותך" ((Ynet, "כתבות נוספות",  או "תוכן מקודם" (ב'הארץ'). מחשב הגולש שהגיע אליכם פעם ראשונה, ומאפשר להציג בפניו מודעות נוספות בקידום ממומן.רוצים לשמוע יותר על קידום באמצעות אאוטבריין? צרו עמנו קשר עוד היוםהמשך קריאה


מאמרים אלה מופיעים גם מעוד מיליוני אתרים נוספים ברחבי העולם, ומאפשרים להגיע גם לדוברי עברית בארה"ב ובמדינות אירופה במידת הצורך. כאשר גולש מתעניין בכתבה, ומקליק על הכותרת או התמונה הוא מגיע ישירות לעמוד שבחרתם באתר הכולל את התוכן.מדוע אתרי החדשות מציגים תכנים מאתרים אחרים?אתרי החדשות בוחרים להציג תכנים מאתרים אחרים, משום שהם מתחלקים בהכנסות עם חברת "אאוטבריין" מהפרסום, וכן משום שהם מעוניינים לעבות את האתר בהפניות לכתבות נוספות שמרתקות את הגולש.

למשל, אם אתר העוסק בתחום עיצוב הבית זקוק לכתבות נוספות, הוא ישלב את שטחי הפרסום המציגים הפניות לכתבות בנושא זה. מדובר בקשר שלWin-Win  משום שמותגים קטנים יחסית, הזקוקים לחשיפה, שמחים להעלות את התכנים באתר מוביל וגדול יותר ומוכנים לשלם על כך.

האלגוריתם החכם של "אאוטבריין" יודע לזהות באופן אוטומטי את הקשר בין תוכן הכתבה, לאתר שבו הוא מתפרסם ולהתאימו ככפפה ליד לגולשים. מה מחיר הפרסום ב"אאוטבריין"? מודל הפרסום של אאוטבריין הוא תשלום עבור קליק. מחיר הקליק מחושב בשיטת מכרז, המתחיל משישים סנטים לקליק. כל מפרסם יכול לקבוע תקציב יומי העומד על סכום התחלתי של $12 והוא יכול לשלוט בצורה מושלמת בקמפיין.

את הקמפיין הזה ניתן למחזר באמצעות צביעה של הגולשים המגיעים לכתבות, ולהמשיך להציג בפניהם מודעות נוספות בעתיד, המשווקות את המותג שלכם או מפנות לכתבות נוספות באמצעות "רימרקטינג", הקוד נשמר במחשב הגולש שהגיע אליכם פעם ראשונה, ומאפשר להציג בפניו מודעות נוספות בקידום ממומן.רוצים לשמוע יותר על קידום באמצעות אאוטבריין? צרו עמנו קשר עוד היום

ניהול קמפיינים – מעקב מתמיד אחר תוצאות הקמפיינים, שינויים לפי הצורך ובדיקת יעילותם.הרקע של כל קמפיין הוא מחקר וקריאייטיב ולכן אנו תמיד עם היד על הדופק כדי להשיג תמורה מקסימלית לתקציב הנתון. ​ברוב המקרים התשובה לשאלה הזו היא כן. כל עוד אתם בטוחים שאנשים אכן מחפשים את המוצר או השירות שלכם ברשת, לקידום ממומן ישנם יתרונות רבים עבור עסקים בכל הגדלים. יחד עם זאת, חשוב להבין שהתחרות על הפרסום בגוגל היא גדולה, ועל מנת להגיע לקהל היעד שלכם פנו רק למומחים שיקחו את התקציב שלכם ויהפכו אותו לכסף! מדיה דיל אתכם לאורך כל הדרך...

מה ההבדל בין טאבולה לאאוטבריין? התשובה לשאלה מה עדיף טאבולה או אאוט בריין היא שההבדלים הם מינוריים לעומת השוואה מקבילה בין פרסום בפייסבוק או פרסום בגוגל. שם קיימים הבדלים עצומים בין הפלטפורמות.אתרי התוכן העיקריים בהם טאבולה פעילה הם ווואלה ו-YNET ואילו אתרי התוכן העיקריים בהם אאוטבריין פעילה הם מאקו, דה מארקר, גלובס, הארץ, ONE ועוד.

כאמור טאבולה עובדת עם אתרי התוכן הגדולים בישראל ולכן היא מעולה בעבור חשיפה לקהל יעד רחב ביותר. לעומתה אאוט בריין מתאימה יותר לפרסום ממוקד בעבור קהלים המתאימים לאתרים שלה המיצגים קהל חובבי ספורט ופיננסים.היות והפלטפורמות הנוספות והמובילות כגון גוגל אדס שהצליחו ביותר הפכו ליקרות מאוד,וכך גם לגבי הפרסום בפייסבוק שנחשבת לפלטפורמה השנייה המצליחה בעולם, עלות פרסום בטאבולה היא נמוכה משמעותית לעומת המחירים היקרים של פייסבוק וגוגל אדס.

מה הלקוחות שלנו חושבים

דודי לוי משרד עורכי דין
מדיה דיל מקדמת אותנו שנים רבות בהצלחה רבה ממליץ בחום שירות מקצועי מאוד
לירן ברוך מנכ"ל פידבק חברת ביטוח
מדיה דיל סיפקה לנו אתר ייחודי מרשים ומתקדם מאוד הכי חשוב שירות ותמיכה צמוד
אופיר דקל משרד עורכי דין
מדיה דיל בנתה לנו מערכת אתר מקצועית ומרשימה הלקוחות שלנו לא מפסיקים לפרגן לנו !
המוקד לאיתור נזילות בן בניזירי
מדיה דיל בנתה לנו אתר משגע עם מערכת ניהול מעולה העסק שלנו נוכח בצורה מקצועית בכל רחבי האינטרנט. ממליץ מאוד
קובי חן טופדיל בית נכסים
מדיה דיל הקימו לנו אתר תיווך יוקרתי מתקדם מומלץ מאוד למתווכים שרוצים לבלוט בתחום
דניאל סויסה BMI רישוי עסקים
מדיה דיל בנתה לנו אתר משגע עם מערכת ניהול מעולה העסק שלנו נוכח בצורה מקצועית בכל רחבי האינטרנט. ממליץ מאוד
ניסים שורש משרד עורכי דין
מדיה דיל בנתה לנו אתר תדמית ייחודי עם חווית משתמש מקצועית וקולעת מומלץ מאוד לעו"ד
שפע פיש חנות דגים
מדיה דיל בנתה לנו אתר מכירות מתקדם החנות שלנו מקצועית מתמיד
שפע פיש חנות דגים
מדיה דיל בנתה לנו אתר מכירות מתקדם החנות שלנו מקצועית מתמיד

?שנתקדם לפרויקט הבא שלכם

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

בואו נתקדם לאתר החדש שלכם

נרשמתם בהצלחה נציגנו כבר מתקשרים
Looks like we're having trouble
QUOTE A
PROJECT