מדיה דיל מתמחה בבנייה ועיצוב אתרים וחנויות און ליין לעסקים וארגונים בהתאמה ופיתוח אישי בטכנולוגיה המובילה בעולם. מבין שירותינו, אפיון אתרים ופיתוח חוויות משתמש, שירותי קידום ושיווק אתרים במרחב המדיה והרשתות בארץ ובחו"ל. אנו מספקים ללקוחותינו את הכלים החדשניים בדיגיטל הנדרשים להצלחה עסקית. הייחודיות שלנו עיצוב ופיתוח אתרים בפלטפורמת WEB FLOW התוכנה המובילה בעולם עיצוב האינטרנט, המאפשרת פיתוח אתרים וחווית משתמש מקסימלית לכל פרויקט וחזון דיגיטלי שתרצו... האתרים מאוחסנים על שרתי אמזון ומספקים עוצמה ומהירות שלא הכרתם. אתרי AAA מובילים במחירים חסרי תחרות.

עיצוב ופיתוח אתרי וחנויות און ליין ומסחר, אתרי תדמית, חדשות, פורטל ולוחות ופיתוח לפי דרישה. בפלטפורמות SHOPIFY ,WORDPRESS הפלטפורמות ההמובילות בפיתוח, קוד פתוח ואפשרויות פיתוח אינסופית, התאמה מהירה למערכות וחנויות חיצוניות, ניהול ספקים, ממשק ניהול מלא לניהול הזמנות, מוצרים, מלאי ושירות לקוחות.

בניית אתרי WIX הפלטפורמה המובילה בעולם לעסקים קטנים, ממשק ניהול אתר נוח ומקצועי, מערכות מובנות ומותאמות לפעילות שלכם עם ספריית ממשקים ענקית להתקנה ללא קוד, עורך אתר שמתאים לכל לקוח, אפליקצית ניהול בעברית לנייד. חווית משתמש מקצועית ומרשימה.

בניית אתרים במערכת WEB FLOW הינה הבחירה הטובה ביותר למערכת.אתר עבור העסק או הארגון שלכם  ממשק האתר נוח וידידותי. אתרי האתרים ייחודים ובולטים ויעניקו לעסק שלכם יתרון רב בתחום שלכם. web flow נחשבת למערכת העיצובית בעולם ללא קוד מה שמוזיל לכם הרבה שעות תכנות וכסף רב. והכי חשוב אתרי AAA שבעבר היו עולים עשרות אלפי שקלים!

מזה WEB FLOW ולמה כולם מדברים על זה?

WEB FLOW היא פלטפורמת אמריקאית לבניית אתרים ואפליקציות  הצומחת בעולם והמסקרנת ומביאה את מיטב הקידמה בעולם האינטרנט. הייחודית שלה היא חופש עיצוב ופיתוח אתר מלא לכל רמה שתרצו, בניית אתרים מורכבים או קלים ללא כתיבת שורת קוד אחת... הכל באמצעות עורך מושלם שדי מזכיר קוקפיט של F35 ומאפשר לכם לבנות כל חזון דיגיטלי.

הייחודיות פיתוח ועיצוב אתרים ואפליקציות בפלטפורמת - web flow המאפשרת ייצוא קוד נקי ומקצועי של תבניות ללקוח - CSS+HTML+javascript וניתנת להפעלה על כל פלטפורמת קוד פתוח שתרצו וורדפרס, שופייפי ומערכות ניהול חיצוניות.

עורך אתר ומערכת ניהול

העורך של web flow מאפשר גישה מוחלטת לכל מרכב האתר, תכנות, עיצוב ותוכן, העלאת גלריות, התקנת תוספים מתקדמים לשדרוג האתר, שליטה מלאה בתפריטי האתר, בעמודים ובשאר סוגי התכנים ועוד. באמצעות תבניות מותאמות או עיצוב בהתאמה אישית, תוכלו לבנות אתרים מסוגים שונים המערכת מגיעה עם שלושה עורכים נפרדים לאתר, עורך ויזואלי מתקדם המאפשר לשנות הכל ממש על תצורת האתר בדרך כלל נועד לעריכת תוכן, מערכת אחורית מקצועית לניהול תוכן והוצאה לאור ועורך עיצוב למפתחי האתר.לאורך כל תהליך העבודה נעבוד בשיתוף פעולה בכדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר בהתאמה אישית לכל לקוח ולכל עסק. אנו נבנה ביחד איתכם איפיון אתר מקצועי שמייצג את העסק שלכם בזירה האינטרנטית, ונדע לספק לכם תכלים הדיגיטלים הטובים ביותר על מנת לקחת את העסק שלכם וליישם את החזון והפוטנציאל הטמון בו.

הייעוץ עבור תהליך הפיתוח כולל את כל המענה הנדרש עבורכם שנצבר בניסיון לאחר עבודה עם מגוון רחב של לקוחות מתחומים שונים עד היום. לפני כל פרויקט שאנו ניגשים לבנות, הדבר הראשון שנרצה להבין מה מייחד את העסק שלכם, איפה היתרון שלכם נמצא ביחס למתחרים.

מדיה דיל מספקת פתרון 360° לעסקים, סטארטאפים וחנויות אי-קומרס בארץ ובחו”ל. הניסיון העשיר שלנו בתחום השיווק דיגיטלי, בשילוב עם הידע הטכנולוגי מאפשר לנו להוביל את הלקוחות שלנו להצלחה. אנחנו מלווים את הלקוחות שלנו במסירות רבה במשך שנים, ומסייעים להם בזירה הוירטואלית מידי יום.

הסוכנות שלנו גאה להיות הבית של חברות רבות, הבונות את החזון הדיגיטלי לכל לקוח שלנו. כל פרויקט כזה מעצים את המוניטין שלכם. כחברה המתמחה בתחומה אנו דוגלים בעקרון של התאמה אישית לכל עסק או ארגון. לכן, לפני כל אתר שנבנה, אנו מקדישים את הזמן למחקר מתחרים, ומזהים את השחקנים המובילים בשוק בתחום שלכם. כך, נוכל לעצב אתר המשרת אתכם בהתאמה מלאה אשר יניב לכם רווחים והתפתחות עסקית במרחב הרשת.


תהליך הקמה

01

אפיון אתר וחזון דיגיטלי

ראשית נאפיין את התחום והשירות שלכם מא-ת ונקים מפת אתר מדויקת, נבחר קונספט ועיצוב שעונה על חווית המשתמש הטובה ביותר לתחום שלכם, אפיון נכון הוא הסוד להצלחת בכל פרויקט
02

עיצוב חווית משתמש

עיצוב הוא שם המשחק, אנו בונים אתרים בעלי חווית משתמש ייחודית ומקצועית שתמשוך את הקהל שלכם ותניע אותו לפעולה. מקוריות וחדשנות משתנה בכל פרויקט שלנו ואין מגבלות חופש עיצוב מלא
03

בנייה ופיתוח אתר

לאחר אפיון האתר ובחירת העיצוב נפתח את האתר בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בהתאם לעסק שלכם
04

רישום במנועי חיפוש

התאמה למנועי חיפוש לפי עשרות פרמטרים של גוגל לאופטימיזציה מלאה של האתר במונעי חיפוש  לקידום אורגני מקצועי ודירוג גבוה
05

הדרכה ותמיכה

לאחר סיום הקמת האתר תקבלו גישה מלאה לשליטה במערכת הניהול ומערכות הבקרה עם הדרכה מלאה ותמיכה 24-7